workshop

Workshop – Využití 3D tisku ve výuce.

Každý o 3D tisku mluví, řada škol 3D tiskárnu kupuje, ale jak ji zapojit do výuky?

Chcete se přesvědčit, jak vaši žáci zvládnou používat 3D tisk ve výuce?

Vyčleňte pro náš workshop 2-3 hodiny z vaší výuky, učebnu s dataprojektorem a na vlastní oči se přesvědčíte, jaké možnosti na obohacení výuky, či na podporu individuálního přístupu k žákům Vám 3D tisk nabízí.

Co budeme potřebovat, abyste  z Vaší strany pro realizaci workshopu udělal/a?
Rozdělit děti do týmů, aby v každém byl aspoň jeden, co umí hezky kreslit obrázky na papír. Jeden co umí pracovat na mobilu/tabletu/PC – nafotit obrázek, uložit fotku na flashdisk, umí nahrát soubor z paměti do webové aplikace a naopak.

Jaké poznání si Vy z workshopu odnesete?
Přesvědčíte se, jak během krátké doby lze na papíře nakreslený obrázek převést do počítače, digitalizovat ho, přidat křivky a vytvořit z něho 3D objekt pro vytištění na 3D tiskárně.

Jaké poznání si Vaši žáky z workshopu odnesou?
Žáci se seznámí s ovládáním 3D pera

a zájemci si díky naší unikátní technice omalovánek pro 3D pera ( Litmonka) vyzkouší vyrobit jednoduchý předmět.

A společně si ukážeme, jak lze jednoduše díky 3D tisku vytvořit jednoduchou pomůcku pro trénink Čtenářské gramotnosti – v dovednosti získávání důležitých informací z textu.

Příklad 1. – na pohádce „Zvířátka a Petrovští“ si děti tuto dovednost vyzkouší a díky vytvořeným omalovánkám pro 3D pera (Litmonky) i předvedou.

Cena workshopu pro celou třídu (v ceně je použití  materiálů a přístrojů) je 3000,- Kč

Pokud Vás workshop zaujal a chtěl/a  byste si ho objednat, napište nám na email: info(zavináč)litmonky.cz a my se Vám ozveme.